Hledá se zkušený TISKAŘ

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Kuřim

Obsluha vícebarevného tiskového stroje Vám nedělá problém? S prací v tiskárně již máte zkušenosti? A práci na tři směny zvládnete? Tak nám o sobě dejte vědět a získejte lepší práci!

POPIS POZICE

Co Vás v práci čeká?
-Obsluha flexotiskového stroje.
-Kontrola kvality.

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás čekáme?
-Předchozí zkušenost s obsluhou vícebarvového tiskového stroje – flexotisk nebo offset
-Ochotu pracovat ve třísměnném provoze.

NABÍZÍME

Za práci Vám nabízíme:
-Dobrou mzdu.
-5 týdnů dovolené.
-Stravenky 75 Kč.
-Čisté a moderní pracovní prostředí.
-Firemní dopravu z Brna.
-Věrnostní odměny, pracovník roku získává odměnu 10 000 Kč.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343