´

Projektant – technolog v Přerově!

Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Přerov
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho významného klienta z oboru projektové činnosti v Přerově hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektanta – technologa

Pokud máte příslušné vzdělání nebo zkušenosti na podobné pozici, těším se na Váš životopis! 

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete samostatně zodpovídat za kompletní projektantskou činnost v oblasti potrubních rozvodů, technologických zařízení staveb a ocelových konstrukcí. Za projekt budete zodpovídat od samotné studie až po realizační dokumentaci a případně i za autorský dozor. 

 

PROFIL KANDIDÁTA

Od nového kolegy či kolegyně vyžadujeme alespoň SŠ vzdělání ve stavebním oboru a předchozí praxi v rámci projektování potrubních rozvodů, ocelových konstrukcí nebo technologických zařízení (šanci však rádi dáme i šikovným VŠ absolventům). Dále je nutné znát práci v projekčních programech (ideálně AutoCAD a Inventor) a mít ŘP Sk. B. Výhodou poté bude znalost angličtiny. 

NABÍZÍME

Rádi Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení, možnost nástupu ihned, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a především i možnost ke kariérnímu růstu!

 

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis! 

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.