´

Projektant v Přerově!

Obor: Stavebnictví,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Přerov
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho významného klienta z oboru projektové činnosti v Přerově hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektanta

Pokud máte příslušné vzdělání nebo zkušenosti na podobné pozici, těším se na Váš životopis! 

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní projektantskou činnost v oblasti pozemního stavitelství. Za projekt budete zodpovídat od samotné studie až po realizační dokumentaci a případně i za autorský dozor. 

 

PROFIL KANDIDÁTA

Od nového kolegy či kolegyně vyžadujeme alespoň SŠ vzdělání ve stavebním oboru a předchozí praxi (šanci však rádi dáme i šikovným VŠ absolventům). Dále je nutné znát práci v projekčních programech (ideálně AutoCAD) a mít ŘP Sk. B. Výhodou poté bude znalost angličtiny. 

NABÍZÍME

Rádi Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení, možnost nástupu ihned, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a především i možnost ke kariérnímu růstu!

 

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis! 

KONTAKT

Adam Pastyřík
Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.