Sales manager – přepravní služby

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Středočeský,

Buďte součástí společnosti s bohatou rodinnou tradicí. Pojďte budovat svoji budoucnost společně s poskytovatelem inteligentní logistiky. Hledáme posilu do obchodního týmu.

POPIS POZICE

Za co budete zodpovědný?

  •  budete pečovat o stávající zákazníky, pravidelně s nimi komunikovat a být jim k dispozici
  •  zároveň bude Vaším úkolem sledovat potenciál u jiných společností, které by mohly být novým klientem
  •  Vaším svěřeným regionem bude Středočeský kraj (včetně Prahy)
  •  budete si plánovat akviziční schůzky u potenciálních klientů a prezentovat služby společnosti
  •  součástí Vaší práce bude i administrativa spojená s přípravou smluv, cenových nabídek
  •  budete mit odpovědnost za plnění obchodního plánu
  •  spolupracovat s provozními odděleními

PROFIL KANDIDÁTA

Co k tomu budete potřebovat?

  •  SŠ vzdělání
  •  schopnost domluvit se anglicky
  •  být aktivní řidič
  •  zkušenosti min. 2 roky v prodeji, oblast logistických služeb velkou výhodou
  •  výborné komunikační a prezentační dovednosti
  •  schopnost vést obchodní jednání a vyjednávání

NABÍZÍME

  •  zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
  •  služební automobil, mobilní telefon a notebook
  •  atraktivní finanční ohodnocení
  •  multisportka
  •  stravenky
  •  dovolená navíc
  •  HPP, nástup možný ihned

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948