Vedoucí Elektromechaniků 1 směna

Obor: Administrativa, Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Středočeský, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina,
Město: Pardubice

Hledáme nového parťáka na pozici Vedoucího elektromechaniků, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit, tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenským průmyslem. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

elektroinstalace výrobních strojů a zařízení

vedení týmu elektromechaniků

montáž rozvaděčů pro extruzní linky dle elektrodokumentace

práce na 1 směnu,  dojíždění na montážní a servisní práce

práce v oboru silnoproud elektro nebo slaboproud pro montáž a výrobu strojů

PROFIL KANDIDÁTA

vyhlášky č.50/1978 § 6

čtení výkresové dokumentace

řidičský průkaz sk. B -schopnost dojet na montážní a servisní práce

zkušenosti s vedením týmu pracovníků

NABÍZÍME

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

služební telefon

5 týdnů dovolené, stravenky

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072