Vedoucí finančního oddělení/Senior fin. Controller

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Marketingová komunikace a PR, Nákup a sourcing, Obchod, Personalistika a HR, Vyšší management, Zákaznický servis,
Lokalita: Vysočina,
Město: Žďár nad Sázavou

Hledáme nového parťáka na pozici Ekonomického náměstka, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit, tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá vodohospodářským průmyslem. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

vedení týmu a zodpovědnost za činnost účetního a controllingového oddělení

plánování ročního budgetu, rozúčtování režijních nákladů na střediska

vedení zákaznického centra a logistiky, člen vedení divize

komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady a právníky

provádění controllingu a ekonomických kalkulací

PROFIL KANDIDÁTA

VŠ vzdělání ekonomického směru

dobrá znalost excellu, práce v programu Navision

analytické myšlení

zkušenosti s vedením pracovníků

NABÍZÍME

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

služební automobil i k soukromým účelům

pružná pracovní doba, telefon, notebook

5 týdnů dovolené, stravenky

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072