Operátor výroby – stravenky 100 Kč, mzda až 147 Kč/hod.

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání s velmi dobrým finančním ohodnocením a stravenkami?

Nevadí Vám práce na 3 směny a máte zkušenosti z výroby?

Pak hledáme právě Vás!

NABÍRÁME DO VÝROBY VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI OPERÁTOR!

POPIS POZICE

Povinnosti operátora:

– Zodpovídá za maximální využití kapacity stroje a plnění výrobního plánu

– Zodpovídá za řešení kvalitativních problémů

– Vede přesnou evidenci o vyrobených, opravených a vyzmetkovaných kusech

– Hlásí závady, které ohrožují plnění plánu

– Zodpovídá za čistotu stroje

– Provádí pravidelnou údržbu strojů

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenosti s prací ve výrobě

– SOU nebo SŠ

– Manuální zručnost

– Samostatnost, spolehlivost

– Ochota pracovat na 3 směny

NABÍZÍME

– Mzda až 147 Kč/hod.

– Bonusy za docházku, další odměny

– Stravenky 100 Kč

– Příjemné pracovní prostředí

– Stabilní práci v příjemném kolektivu

Zaujala Vás tato pozice?

Pošlete mi životopis nebo se zastavte osobně na liberecké pobočce Manpower – Jablonecká 648/8, Liberec 1. Modrá budova, výtahem do 2. patra 🙂

KONTAKT

Kateřina Braunová
katerina.braunova@manpower.cz
+420 602 692 089