Specialista štíhlé výroby

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Manuální práce, Obchod, Retail, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Vzdělávání, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický, Vysočina,
Město: Vysoké Mýto

Hledáme šikovného Lean specialistu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující automotive firmy. Společnost se zabývá výrobou užitkových vozidel pro zahraniční i české klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

Koordinování, navrhování a realizace postupů implementace štíhlé výroby.

Účast na týmové spolupráci s ostatními odděleními.

Zpracovávání dokumentace týkající se štíhlé výroby.

Vyhledávání potenciálu ke zlepšení.

Kontrola dodržování principů štíhlé výroby.

PROFIL KANDIDÁTA

Vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického zaměření.

Praxe na obdobné pozici výhodou.

Znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.)

Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem (B2).

Zkušenosti z výrobního podniku výhodou.

NABÍZÍME

 individuální finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění

 pracovní dobu v délce 7,5 hodiny denně

 příplatky za práci v odpolední směně a za přesčas nad rámec zákonných limitů

 ozdravně-rekondiční program, sport a kultura zahrnující dvě šekové poukázky v hodnotách 2 500 Kč    vyplacených dvakrát ročně ze Sociálního fondu společnosti

 příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072