VEDOUCÍ KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ ZBRANÍ

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Jste zkušený kvalitář, který má na to dělat vedoucího? Umíte pracovat s automatickými 3D měřáky a zároveň ovládáte i klasická ruční měřidla? Umíte změřit hloubku nebo třeba šířku spáry? A můžete pracovat ranní a výjimečně odpolední směnu?

Pro českého výrobce pistolí a revolverů hledáme zkušeného kvalitáře. Tak nám o sobě dejte vědět a začněte dělat něco, co Vás bude bavit!

POPIS POZICE

Jako kvalitář budete:

-vést oddělení kvality.

-kontrolovat a zodpovídat za kvalitu vyrobených zbraní.
-měřit automatickým 3D měřákem a ručními měřidly.

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

-máte praxi jako kontrolor kvality.
-máte praxi s automatickými 3D měřáky.
-zvládáte i ruční měřidla.
-jste ochotný pracovat na ranní i (výjimečně) odpolední směny.

NABÍZÍME

Za práci Vám nabízíme:

-velmi dobrou mzdu dle zkušeností
-dotované stravování
-týden dovolené navíc
-zajímavou práci ve stabilním prostředí české firmy

Zaujala Vás naše nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se nám ozvěte. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343