Mistr tisku

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Svoboda nad Úpou

Hledáme šikovného Mistra tiskaře, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou papírových výrobků pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Svoboda nad Úpou

POPIS POZICE

řízení pracovníků v jednosměnném provou – organizace výroby dle výrobního plánu

aplikování metod štíhlé výroby, plánování výroby, rozdělování a dohled nad prací

dodržení normativu při tisku celé zakázky, spolupráce s oddělením obchodu a nákupu

převzetí a příprava potiskovaného materiálu, tiskových forem a tiskových barev

PROFIL KANDIDÁTA

znalost z oboru polygrafie

praxe tiskaře nebo mistra – výhodou

schopnost samostatně řešit úkoly a nenadálé problémy

znalost MS excel

NABÍZÍME

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

náborový příspěvek

stravenky a zvýhodněné závodní stravování

penzijní připojištění

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072