Skladový dispečer v Nýřanech

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Nýřany

Pro nové depo logistické společnosti v těsné blízkosti Nýřan hledáme skladové dispečery, kteří budou hlavním komunikačním bodem pro zákazníky a obchodní partnery.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

POPIS POZICE

  • Budete komunikovat se zákazníky
  • Budete komunikovat s obchodními partnery
  • Budete fakturovat za služby
  • Budete připravovat dokumentaci pro příjem a expedici zásilek
  • Budete primárně pracovat na PC v rámci interního systému

PROFIL KANDIDÁTA

  • Potřebujete maturitu z jakékoli střední školy
  • Budou vítány zkušenosti z obdobné pozice
  • Musíte mít běžnou uživatelskou znalost práce na počítači – emaily, tabulky, práce v systémech
  • Umíte anglicky na mírně pokročilé úrovni
  • ŘP sk. B
  • Ochota pracovat na dvě směny

NABÍZÍME

  • Mzda 27.000Kč + 3.000Kč variabilní složka
  • Stravenky
  • Dodatková dovolená
  • Prázdninový a vánoční bonus při splnění nastaveného cíle
  • Příspěvek 4kč/km, maximání výše 2000kč
  • Odborné zaškolení
  • Být součástí stabilní, nadnárodní společnosti

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máte radši osobní kontakt, přijďte za námi na pobočku v Plzni – ulice Resslova 378/2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307