Provozní zámečník

Obor: Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Bohumín

Do týmu údržby hledáme šikovného zámečníka, který se nebojí ušpinit, nevadí mu směnný provoz a má zkušenosti s opravami strojních zařízení. Nabízíme jistotu, stabilní práci a perspektivu do budoucna.

POPIS POZICE

  • zajištění technické provozuschopnosti výrobního zařízení
  • opravy výrobního zařízení
  • preventivní údržba
  • práce dle požadavků SAP PM

PROFIL KANDIDÁTA

  • vyučení v oboru zámečník
  • praxe na pozici provozního zámečníka
  • svářečský průkaz
  • čtení strojních výkresů
  • základní práce na PC
  • samostatnost, flexibilita, preciznost

NABÍZÍME

  • oceníme Váš potenciál a budeme Vás dále rozvíjet
  • dlouhodobá práce, jistota práce
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravné
  • dobrý kolektiv

Lokalita: Bohumín
Nástup: možný hned

Zaujala Vás pozice? Výborně – už teď se těšíme na Váš životopis na emailu: marketa.simeckova@experis.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@manpower.cz
+420 724 390 450