Měrový technik, 3D měření

Obor: Auto – moto, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Písek

Máte zkušenosti v oblasti metrologie a domluvíte se německy?

Láká Vás práce pro stabilní společnost zabývající se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl?

Pak zbystřete, možná hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Vaší hlavní náplní práce bude…

  • zajišťovat měření vyráběného sortimentu dle předepsané dokumentace na 3D stroji a dalších měřících zařízeních
  • zpracovávat protokoly o výsledcích zkoušek a měření
  • spolupracovat s ostatními úseky při proměřování nebo schvalování vzorků a při uvolňování výroby
  • tvorba nových měrových programů

PROFIL KANDIDÁTA

A co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v oboru, nejlépe v automobilovém průmyslu
  • znalost 3D souřadnicového modelu
  • znalost statistické analýzy měření
  • znalost statistického vyhodnocování procesu
  • znalost principu správy měřidel
  • znalost programování 3D
  • znalost NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • flexibilitu a ochotu cestovat

NABÍZÍME

A co za to? Získáte širokou škálu benefitů:

  • Perspektivu v dynamicky se rozvíjející společnosti s možností profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Roční bonus v závislosti na hospodářských výsledcích
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy – výuka německého jazyka na různých úrovních
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5 %
  • Týden dovolené navíc
  • 1 den na nemoc nebo nevolnost – tzv. “Sick Day”
  • Hodinová banka (možnost napracovat si přesčasy)
  • Odměny pro zaměstnance při příležitosti pracovního a životního výročí
  • Odměny v rámci systému zlepšování Kaizen
  • Náborový příspěvek pokud přivedete svého kamaráda
  • …a další výhody

ManpowerGroup s.r.o.

Miriam Benešová

tel. +420 606 058 157

miriam.benesova@manpower.cz