IT Specialista

Obor: IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Plzeňský,

Baví Vás obor IT a chcete se v něm rozvíjet? Domluvíte se bez problému anglicky?

Do našeho týmu hledáme kolegu, či kolegyni na pozici IT Specialista.

POPIS POZICE

– Dohled nad funkcí systému AS 400, Portolan, Nugget, PowerKey

– Dohled nad funkcí počítačové sítě a PC v podniku, správa serveru, zálohového prostředí,

– Správu a ochranu dat v podnikovém informačním systému, jištění dat podle příslušných podnikových předpisů

– Dohled a správu firemní datové sítě

– Podpora a administrace uživatelů (řešení problémů, zaškolení nových, nastavení uživatelských stanic,

přístupových práv,..)

– Administrace a správa LAN, analýza problémů v síti a provádění změn nastavení síťových prvků a aplikací

– Spolupráce se správcem výpočetního systému v mateřské společnosti

– Komunikace se zákazníky ohledně přenosných dat

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru informačních technologii

– Minimálně 2 roky praxe na podobné IT pozici

– Znalost anglického nebo německého jazyka

– Dobré komunikační schopnosti

NABÍZÍME

– Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností

– Přítomnostní bonus

– 25 dní dovolené

– Dotované závodní stravování

– Jazykové a vzdělávací kurzy

– Příspěvek na dopravu

– Možnost výhodných telefonních tarifů

– Možnost masáží

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@experis.cz
+420 725 079 633