Obraběč kovů

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Kasejovice

Pro ryze českou společnost, která sídlí v Kasejovicích a specializuje se na výrobu elektronických součástek do mikroskopů, hledáme strojaře, která umí s frézou, soustruhem a ocení čisté a nehlučné prostředí.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

POPIS POZICE

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy
  • Budeš obrábět pomocí soustruhu a frézy
  • Budeš montovat sestavy do mikroskopů podle výkresové dokumentace
  • Budeš pracovat na jednu směnu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Jsi minimálně vyučen v jakémkoli strojírenském oboru
  • Máš zkušenosti zkušenosti s frézou a soustruhem
  • Umíš číst z výkresové dokumentace

NABÍZÍME

  • Motivačí mzda závislá na tvých zkušenostech
  • Uplatnění ve společnosti, která nepodléhá krizi
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Velmi příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Firemní akce v zimě i létě

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Resslova 378/2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307