ManpowerGroup

SHÁNÍŠ NOVÝ JOB? Vydělej si až 24 000 Kč/měsíčně!

Obor: Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáš jednoduchou práci ve výrobě? Chceš volné víkendy? Příspěvek na dopravu? Příplatky dokonce i za odpolední směnu?

Pro našeho významného klienta v automotive s dlouholetou tradicí hledáme nové kolegy na pozici   – operátor výroby.

Práce v moderním a čistém pracovním prostředí. Staň se součásti našeho týmu právě teď.

POPIS POZICE

Obsluha výrobního stroje pro výrobu klimatizací do aut (práce vhodná, jak pro muže, tak ženy, vše ti detailně ukážeme při prohlídce provozu)

PROFIL KANDIDÁTA

Stačí trocha manuální zručnosti a vše ostatní tě zaučíme
Zkušenost z výroby výhodou, ale ne podmínkou

NABÍZÍME

Hrubou mzdu až 24 000 Kč
Práci na hlavní pracovní poměr s možností přestupu do kmene
Směny pouze od pondělí do pátku (7,5 hod. – týden noční 22:30-6:30, týden odpolední 14:30 -22:30, týden ranní 6:30-14:30) a VÍKENDY MÁŠ SAMOZŘEJMĚ VOLNÉ
Příspěvek na dopravu při dojezdu nad 20 km
Dovolena 20 dnů a dotované stravování

Pokud tě nabídka zaujala  – pošli nám tvůj životopis na lucie.konopkova@manpower.cz, nebo volej na 800 70 70 70.

Nebo nás kontaktuj přes kontaktní formulář. Viz níže.

Budeme se na tebe těšit.

KONTAKT

Lucie Konopková
lucie.konopkova@manpower.cz