Frézař – Liberec, 1 směna

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Máte zkušenosti s obráběcími stroji?

Chcete pracovat ve stabilní společnosti a ještě na jednu (ranní) směnu?

HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA POZICI FRÉZAŘ!

POPIS POZICE

Co dělá frézař?

– seřizuje a obsluhuje konvenční i číslicově řízené obráběcí stroje, provádí práce nutné při frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování součástí

– čte a používá technické podklady při své práci

– přípravuje pracovní proces, seřizuje frézovací stroje, vyrovnává nástroje

– zkouší vyrobené předměty za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů

– a v neposlední řadě řeší údržbu příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádí jednoduché opravářské práce

PROFIL KANDIDÁTA

– dokončené SOU

– praxe v obrábění

– pečlivost, spolehlivost

NABÍZÍME

– nástupní mzdu od 25 000 Kč

– dovolená 5 týdnů

– v případě spokojenosti přestup do kmene společnosti po 3 měsících

– dotované obědy

– 13. plat, příspěvek na dovolenou

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete mi váš životopis, volejte na 602 692 089 nebo přijďte rovnou osobně na naši libereckou pobočku na Šaldově náměstí.

Těším se na Vás!

KONTAKT

Kateřina Braunová
katerina.braunova@manpower.cz
+420 602 692 089