Manažer/Technik laboratoře

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Manuální práce, Nákup a sourcing, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Vamberk

Hledáme šikovného Technika laboratoře, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující strojírenské společnosti. Společnost se zabývá výrobou pomůcek pro svařování pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšit se můžete na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Vamberk

POPIS POZICE

Náplň práce:

zajištění kvality v laboratoři

měření a kontrola vzorků, vyhodnocování, kalibrace a validace

práce s laboratorními metodami XRF, OES, LECO

prezentace výsledků (PPT, excel)

chemické vzdělání VŠ (absolvent) nebo zkušenost práce v akreditované laboratoři

AJ – aktivně slovem i písmem

pečlivost a komunikativnost, schopnost pro zodpovědnost a chuť dále růst v oboru

NABÍZÍME

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, profesní růst a další vzdělávání

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072