Metrolog do pohodové společnosti

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Doprava a logistika, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Tvůrčí práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Pardubice

Hledáme šikovného Metrologa, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující automotive společnosti.  Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Dolní Ředice

POPIS POZICE

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní společnosti?
Máte praxi v kontrole kvality nebo metrologii?
Máte zkušenosti s výkresovou dokumentací?

PROFIL KANDIDÁTA

SOU/SŠ vzdělání strojírenského nebo technického zaměření
praxe na podobné pozici ve strojírenské společnosti
orientace ve výkresové dokumentaci
znalost práce se základními měřidly
znalost materiálů a strojírenských norem výhodou
zodpovědný přístup ke kvalitě
aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost

NABÍZÍME

finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

systém bonusového odměňování, prémie

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba

pracovní smlouva na dobu neurčitou již od začátku pracovního poměru

příspěvek na penzijní připojištění

závodní stravování, možnost si napracovat hodiny

kurzy a školení potřebné pro Váš růst

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072