Hledáme novou posilu do týmu!Turbinář/ Zámečník

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Pro našeho významného klienta hledáme novou posilu na pozici turbináře(strojního zámečníka). Pojď pracovat k nám a neváhej se mi ozvat!

POPIS POZICE

Budete se věnovat především:

  • Drobné zámečnické a ruční práce (pilování, řezání závitů, lícování, řezání ruční pilkou
  • Manipulace s břemeny a nadrozměrnými dílci·
  • Využití prvků drobné a střední mechanizace (hřebenové zvedáky, řetězové zvedáky,hydraulické zvedáky, vysokozdvižné vozíky, sloupové jeřáby, mostové jeřáby)·
  • Čtení výkresové dokumentace, včetně orientace v materiálových kusovnících· Práce se základními měřidly (posuvné měřítko, johansonovy kostky, mikrometr, kalibr,spároměrky…)·
  • Práce s uhlovou bruskou, ruční bruskou, strojírenskými pilníky, škrabkami, odjehlovacímisadami, brusnými rouny a tkaninami
  • Kompletace a příprava dílců expedici

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

· SOU/SŠ technického směru – obor strojní zámečník

· schopnost pracovat se základními dílenskými měřidly

· schopnost pracovat se základním strojírenským nářadím a nástroji

· ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

NABÍZÍME

Co ti můžeme nabídnout:

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování 65 % z ceny jídla a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program, roční bonus ve výši 5 % z roční mzdy a další)

Myslíš, že by Tě tato práce bavila? Tak neváhej a volej na číslo 720 936 899.

Těším se na Tebe!

KONTAKT

Markéta Kališová
marketa.kalisova@manpower.cz
+420 720 936 899