´

Obchodní zástupce – průměrný výdělek 50 000 Kč/měs.!‎‎

Obor: Administrativa, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina,
Město: Praha

Právě teď hledáme obchodního zástupce ve vaší lokalitě. Na navolávání schůzek ale zapomeňte. Agendu budete mít úhledně připravenou a zajištěnou. Jestli máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblastí energií, tak nám o sobě dejte vědět!

POPIS POZICE

Ve svěřené lokalitě, vašem okrese nebo jeho části, budete uzavírat již předem domluvené smlouvy se zákazníky a pomáhat jim v oblasti energií. Schůzky pro vás navolá náš tým, vy se tak můžete soustředit jen na obchod samotný.

PROFIL KANDIDÁTA

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a komunikativnost jsou výborným základem.

Pár věcí navíc je ale přesto potřeba:

  • SŠ s maturitou
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a nejlépe vlastní vůz (na provoz přispějeme)
  • živnostenský list (nebo ochota si ho založit)
  •  čistý trestní rejstřík

Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, není to žádný problém

NABÍZÍME

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek, které zajistí vaši kolegové.

Neváhejte a připojte se k našemu týmu!

Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, zavolat na 226 254 958 nebo zaslat Váš životopis na e-mail jolana.gordikova@manpower.cz.

 

KONTAKT

Jolana Gordíková
Jolana.Gordikova@manpower.cz

  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč