Zákaznický inženýr kvality

Obor: Auto – moto, Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte novou pracovní výzvu?

Zajímáte se o projektovou fázi kvality v oblasti automotive?

Jste zkušený zákaznický kvalitář?

Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato nabídka zajímat.

Hledáme Inženýra zákaznické kvality pro mezinárodního dodavatele automobilového průmyslu.

POPIS POZICE

– plánování a provádění konceptu kvality ve vztahu ke specifickým požadavkům zákazníka

– spolupráce na vývoji projektu, tvorba kontrolního plánu výrobku a instrukce ke kontrole výrobku

– optimalizace procesů plánovaní kvality a spolupráce na aktualizace FMEA

– hlavní kontaktní osoba pro Tier 1 zákazníka v rámci všech oblastí kvality

– řešení zákaznických reklamací a 8D, provádění analýz

– koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

– alespoň 2 roky praxe z pozice inženýra kvality v automotive

– anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni podmínkou, němčina výhodou

– zkušenost se zákazníky Daimler a/nebo VW

– zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, technické výkresy, SAP

– skvělé vyjednávací schopnosti, asertivita a schopnost efektivního řešení problému

NABÍZÍME

– zázemí mezinárodní společnosti a její stabilní postavení na trhu

– pestrou a dynamickou práci

– týden dovolené navíc

– výhodné podnikové stravování

– vzdělávací program

– jazykové vzdělávání

– bonusy při plnění cílů

– sportovní a kulturní akce

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069