TECHNOLOG – Strojírenství

Obor: Administrativa, Bezpečnost a ekologie, Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj, Zákaznický servis, Zemědělství,
Lokalita: Středočeský,
Město: Nymburk

Hledáme šikovného Technologa, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou železničních vagónů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšit se můžete na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

POPIS POZICE

tvorba pálicích plánů, programování plasmy a CNC strojů

stanovení materiálové náročnosti zakázek a norem časů operací, technické poradenství pro ostatní oddělení

tvorba technologických postupů a pokynů, implementace nových předpisů a jejich aktualizace příprava podkladů pro cenové nabídky

stanovení spotřeby materiálu

PROFIL KANDIDÁTA

USO strojní

znalost MS Office, AutoCad, SolidWorks

znalost a orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci

zkušenost se svařováním ocelových konstrukcí, zkušenost s povrchovými úpravami ( tryskání a nátěrové systémy ocelových konstrukcí)- výhodou

NABÍZÍME

atraktivní finanční ohodnocení

přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí

týden dovolené navíc

stravenky, příspěvek na sport/volný čas

firemní telefon i k soukromým účelům – výhodný telefonní tarif

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072