Elektromechanik výrobních linek

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Chotěšov

Pro významnou strojírenskou společnost hledáme elektromechaniky a elektrikáře na nové vzniklé pracoviště na výrobu automatizovaných výrobních linek.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

POPIS POZICE

  • Budeš mít na starost montáž a oživení elektrických součástek
  • Budeš trasovat a zapojovat kabeláž
  • Budeš se podílet na instalaci a uvádění zařízení do provozu
  • Budeš se věnovat údržbě již fungujících zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

  • Platná vyhláška 50/1978 Sb., § 6
  • Zkušenosti na obdobné pozici, ale můžeš být i junior
  • Musíš umět číst ve výkresové dokumentace
  • Je potřeba ochota pracovat na dvě směny

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda 30.000 – 35.000Kč
  • 13. mzda
  • 25 dnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Cafeterie
  • Možnost jazykových kurzů
  • Čisté a moderní prostřední

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Náměstí Republiky 2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307