Strojník – průměrná mzda 30 000 Kč

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

POPIS POZICE

Pro předního výrobce stavebních minerálních izolací hledáme nového kolegu na pozici strojníka (pracovníka výroby).

Náš nový kolega by měl:
– samostatně pracovat na výrobním zařízení
– provádět základní údržby zařízení výroby

Práce se odehrává na tři směny.

PROFIL KANDIDÁTA

Od Vás budeme chtít:
– uživatelskou znalost PC
– předchozí zkušenosti nebo budete mít řidičský průkaz
– ochotu práce na tři směny

NABÍZÍME

My Vám nabídneme, tradiční věci, jako: stabilní zaměstnání, přátelský kolektiv, ale navíc:
– týden dovolené navíc
– fixní mzdu + až 14% osobního ohodnocení
– možnost přesčasů s příplatky 30% o víkendovém přesčasu až 70%!
– stravenky nebo příspěvek na stravování
– v lednu další bonusy za dosažené výsledky v předchozím roce ve výši 60% !
+ další bonusy

KONTAKT

Petra Byrtusová
petra.byrtusova@manpower.cz
+420 725 807 360