Technik/čka laboratoře

Obor: Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika, Zemědělství,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Stříbro

Pro nově vzniklou, moderní výrobní halu hledáme laboratorní techniky a techničky, kteří chtějí pracovat v Ag a být placení Au.

POPIS POZICE

  • Odebírání vzorků bude tvým denním chlebem
  • Budeš provádět všechny laboratorní testy a vést o nich veškerou dokumentaci
  • Na starost budeš mít přípravu potřebných záznamů a zpráv spojených s výrobou
  • Když najdeš jakýkoli negativní nález, ihned ho musíš ohlásit
  • Budeš mít na starost kalibraci stroje zpracovávající vodu z výrobní linky

  • Potřebuješ středoškolské vzdělání chemického zaměření nebo zkušenosti s prací v jakékoli laboratoři
  • Musí na tebe být 100% spolehnutí
  • Potřebuješ umět s PC a MS Office – psaní emailů, vyplňovaní jednoduchých tabulek, editace jednoduchých textů
  • Je potřeba umět plynule česky

NABÍZÍME

  • Základní mzda 25.000Kč
  • Příplatky za práci v noci (20 %), ve svátek (100 %) a o víkendu (25 %) – s příplatky si průměrně vyděláš
  • 31.000 – 33.000Kč
  • Pravidelné odměny 4x do roka
  • 13.mzda
  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Resslova 378/2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307