ManpowerGroup

Branch Manager – Brno

Obor: Obchod, Personalistika a HR,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Máte zkušenosti s vedením týmu a chcete se realizovat v největší personální společnosti v ČR?

Jste zodpovědná/ý, máte proklientský přístup a rád/a navazujete a utužujete obchodní vztahy?

Pokud ano, přidejte se do týmu ManpowerGroup a zašlete nám svoje CV!

Hledáme zkušeného manažera se zaměřením na výsledky, s obchodním i týmovým duchem, který bude odpovědný za tým konzultantů a obchodní výsledky naší pobočky v Brně.

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

Povedete naši pobočku v Brně, která se specializuje na nábor kvalifikovaných zaměstnanců na pracovní pozice k našim klientům a také na agenturní zaměstnávání. Co přesně bude vaším úkolem:

– jednat s našimi současnými klienty a udržovat s nimi obchodní vztahy

– aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v regionu

– vést a motivovat menší tým personálních konzultantů

– zodpovídat za obchodní výsledky pobočky

PROFIL KANDIDÁTA

Od vás očekáváme:

– praxi v oblasti personalistiky (zejména v náboru) – to je to, co nás živí. Našim klientům dokážeme nabídnout řešení na míru, ať už v oblasti náboru zaměstnanců, ale také v dalších personálních oblastech.

– zkušenosti v oblasti obchodu, akvizice, komunikace s klienty

– výborné komunikační a koordinační dovednosti, zkušenosti s vedením týmu

– AJ na středně pokročilé úrovni – tu budete používat při obchodních schůzkách s některými klienty.

– řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, k dispozici Vám bude služební auto.

NABÍZÍME

Co vám můžeme nabídnout:

– zázemí stabilní mezinárodní společnosti, největší personální společnosti na českém trhu

– samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti

– fixní mzdu obohacenou o bonusovou složku

– řadu benefitů – 25 dní dovolené, 2 sick days, možnost využít home office, služební auto k využití pro soukromé účely, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

– kancelář v centru Brna s výbornou dostupností a výhledem na budovu Staré radnice – Panská ul.

– tréninky a školení – do všeho vás zaškolíme v rámci onboardingu.

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis přes odpovědní formulář, nebo přímo na email kamila.zampachova@manpowergroup.cz.

KONTAKT

Kamila Žampachová
kamila.zampachova@manpowergroup.cz
+420 702 153 281