Team leader v logistice

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte zájem působit v nejglobálnější společnosti na světě? Ve společnosti nabízející nepřeberné množství logistických řešení?

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Team leader!

POPIS POZICE

  • Zodpovědnost za řízení projektu pro zákazníka.
  • Plánování přeprav a optimalizace logistických potřeb zákazníka.
  • Jednání s dopravci, nastavení a kontrola jejich kvality.
  • Zodpovědnost za plnění finančního plánu koordinace aktivit v ČR i v zahraničí.
  • Vedení menšího týmu.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Min. SŠ vzdělání (výhodou dopravní směr).
  • Praxi v oboru mezinárodních přeprav.
  • Zkušenosti s nákupem dopravních kapacit.
  • Výborná znalost anglického jazyka je nezbytná, další jazyky velkou výhodou.
  • Zkušenost s jednáním se zákazníkem a vedením menšího týmu.
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office).
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Zkušenost v oblasti 4PL výhodou.

NABÍZÍME

  • Práci v moderním pracovním prostředí, podporu v budoucím kariérním růstu (v ČR i zahraničí).
  • Širokou škálu benefitů – stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, dotovaná Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže.
  • Dáme Vám možnost se rozvíjet – máme pestrou nabídku interních školení, přispíváme na jazykové vzdělávání.
  • Budete mít k dispozici 5 týdnů dovolené plus 3 dny zdravotního volna.
  • Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? * Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš strukturovaný životopis.

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@experis.cz
+420 725 079 633