Hledáme servisního technika s vyhláškou!

Obor: Elektro a automatizace,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc

Pro našeho klienta, finskou technologickou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á se postará o servisní činnost u klientů na Olomoucku a Mohelnicku.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A máte vyhlášku 50 §6 (či vyšší)?

A hledáte stabilní zaměstnání s možností profesního růstu?

Pak jste našli tu správnou nabídku a já se těším na Vás životopis!

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete zodpovídat za servis, údržbu a případně montáž halové zdvihací techniky, mostových jeřábů a halové dopravní techniky. Pro klienty budete partnerem, jelikož obsluhu těchto strojů budete zaučovat a díky firemním školením budete profesionálem ve svém oboru!

Od nového kolegy či kolegyně očekáváme elektro vzdělání a vyhlášku 50 §6 (či vyšší). Velkou výhodou budou předchozí zkušenosti na podobné pozici (strojírenství, automotive, apod.). Budete potřebovat i ŘP Sk. B a nesmíte se bát práce ve výškách (max. 10 metrů).

NABÍZÍME

Za svou práci dostanete:

– nástupní mzdu 38.000 – 40.000, po zaučení navýšení mzdy

– týden dovolené navíc

– flexibilní pracovní dobu

– příspěvek na stravování

– služební auto a další potřebné vybavení (po domluvě pro soukromé účely)

– roční odměna (13. plat) a další finanční i nefinanční benefity

Našli jste nabídku, kterou jste hledali? Pak se ozvěte a těším se na Váš životopis!

KONTAKT

Adam Pastyřík
adam.pastyrik@manpower.cz
+420 725 807 307