Montér/expedient – 13.a 14. plat

Obor: Manuální práce,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máš vztah ke dřevu či designu? Pro malou designovou společnost zabývající se výrobou interiér. vybavení hledáme kandidátyy na pozici expedient/montážník. Pracuje se pouze na ranních směnách s občasnými výjezdy na služební cesty. Neváhejte a zašlete nám Váš životopis. Rádi Vám sdělíme bližší informace na osobním setkání.

POPIS POZICE

Příprava a montáž dřevěného a kovového nábytku

– Balení nábytku k odvozu

– Práce s ručním a elektrickým nářadím

– Kontrola kvality interiérových prvků

– Montážní práce na vyráběných kontejnerech

– Práce v kolektivu

PROFIL KANDIDÁTA

– znalost čtení výkresové dokumentace

– znalost konstrukce plechových dílů a stolařských výrobků – výhodou

– zkušenosti s balením – výhodou

– zkušenosti s nářadím pro práci se dřevem a kovy (okružní pila, pokosová pila, …) – výhodou

– zkušenosti se stavěním SDK příček a keramických obkladů – výhodou

– řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

– dlouhodobou spolupráci

– motivující finanční ohodnocení

– příjemný kolektiv

– další zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 13 a 14. plat, 5 dní volna pro návštěvu lékaře apod.)

– pouze ranní směny

– zázemí zavedené české společnosti

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@experis.cz
+420 734 524 726