Junior Controller

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Stodůlky

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti bankovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici JUNIOR CONTROLLER.

Místo výkonu práce: Praha 5 Stodůlky

Finanční ohodnocení: 30. – 35.000Kč

Nástup: ihned

POPIS POZICE

  • Týmová spolupráce při plnění zadaných úkolů
  • Příprava pravidelných finančních reportů a analýz
  • Spolupráce při tvorbě business budgetu
  • Kontrola business nákladů
  • Příprava podkladů a spolupráce při měsíčních závěrkách
  • Sledování ukazatelů a jejich vyhodnocování s vazbou na rozpočet
  • Jiné ad-hoc úkoly v rámci práce

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání (alespoň Bc. v oboru Ekonomie)
  • Angličtina na úrovni B1 (komunikace s centrálou v Paříži)
  • Logické analytické myšlení
  • Zkušenosti v administrativě, financích či podobných oborů
  • Pokročilá znalost MS Excel (tabulky, funkce)
  • Týmový duch, ochota učit se novým věcem, zájem o čísla

Pozice je vhodná i pro absolventy 🙂

NABÍZÍME

  • Dlouhodobá spolupráce na HPP nebo i na částečný úvazek
  • Finanční ohodnocení: 30. – 35.000Kč
  • Stravenky v hodnotě 100Kč
  • 3 sick day
  • 25 dní dovolená
  • Možnost home office
  • Průběžné školení jak interní, tak externí
  • Výuka anglického jazyka

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete nám Váš životopis – může být v českém jazyce!

Rádi se Vám ozveme a domluvíme osobní schůzku.

KONTAKT

Kristýna Sládková
kristyna.sladkova@manpowergroup.cz
+420 731 644 321