Pracovník v oddělení pohledávek – HPP – Čestlice

Obor: Administrativa, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Čestlice

Společnost pro kterou hledáme pracovníka do oddělení pohledávek se zabývá distribucí palivových karet.

Klient sídlí v Čestlicích a jedná se o hlavní pracovní poměr.

Finanční ohodnocení: 28. – 30.000Kč

Nástup: ihned

POPIS POZICE

  • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky
  • Řešení reklamací a požadavků, poskytování informací
  • Správa pohledávek
  • Spolupráce s kolegy jiných oddělení a s institucemi
  • Kooperace na nových projektech

PROFIL KANDIDÁTA

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Pokročilá znalost MS Office (především Excel)
  • Komunikativní úroveň angličtiny (každodenní komunikace)
  • Logické uvažování
  • Přátelský duch v těle 🙂
  • Zkušenosti z administrativy

NABÍZÍME

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr – nejedná se o agenturní zaměstnání
  • Možnost i částečného úvazku
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená
  • Mobil a notebok i pro soukromé účely
  • 3 sick days

V případě, že Vás zaujala pracovní pozice, prosím o zaslání Vašeho životopisu.

Budu se těšit na reakce!

KONTAKT

Kristýna Sládková
kristyna.sladkova@manpowergroup.cz
+420 731 644 321