´

Operátor výroby s ubytováním

Obor: Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, celá ČR,
Město: Jihlava

Chceš pracovat pro stabilní společnost, která je jedničkou na trhu ve výrobě světlometů? Chceš nadstandartní mzdové ohodnocení a spoustu benefitů? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis.

POPIS POZICE

Nabízíme pozici operátora výroby v Jihlavě, jehož náplní práce je kompletace světlometů/LED modulů. Budeš pracovat na lince, kde vizuálně kontroluješ a začišťuješ plastové výlisky.

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud ti nedělá problém třísměnný provoz, jsi spolehlivý a nebojíš se práce, tak mezi nás bezvadně zapadneš.

NABÍZÍME

Tvůj měsíční příjem se bude pohybovat od 22.000-25.000,- Kč. Dále tě určitě potěší 13. a 14. mzda, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené a další super benefity. V neposlední řadě náborový příspěvek 7.500,- Kč formou Cafeterie, který dostaneš po uplynutí zkušební doby.

Pokud jsi zdaleka, můžeš získat až 1000,- jako příspěvek na dopravu nebo ubytování zdarma.

Pokud máš zájem pracovat ve firmě, kde si svých zaměstnanců váží a umožňují jim profesní růst, tak nám zašli svůj životopis na Eliska.Lasova@manpower.cz nebo odpověz pomocí formuláře s přiloženým životopisem.

KONTAKT

Eliška Lašová
eliska.lasova@manpower.cz
+420 727 942 193
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč