Executive Assistant to the CEO

Obor: Administrativa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 4

Máte zkušenosti s administartívnou a organizační podporou senior managementu a mluvíte plynně anglicky? Pak hledáme právě Vás! Staňte se osobní asistentkou/osobním asistentem CEO – Holanďana a pracujte pro úspěšnou marketingovou společnost na Praze 4.

POPIS POZICE

Pracovní náplň:

  • Administrativní podpora CEO
  • Organizační podpora CEO (kalendář, služební cesty)
  • Případná podpora HR/marketingového oddělení
  • Organizace a účast na obchodních setkání/zasedání správní rady
  • Příprava zápisů z porad
  • Interní a externí komunikace
  • Spolupráce s jinými firemními odděleními
  • Zpráva pracovní docházky
  • Reporting
  • Ah-hoc úkoly

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost na pozici osobní asistentky/osobního asistenta (min. 2 roky)
  • Češtinu na úrovni rodilý mluvčí
  • Angličtinu na pokročilé úrovni (CEO je Holanďan a proto budete AJ využívat denně)
  • MS Office na běžné uživatelské úrovni
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování

NABÍZÍME

Můžete se těšit na:

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Denní využití anglického jazyka
  • Bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Multisport Card
  • Stravenky
  • Notebook & mobil
  • Čerstvé ovoce na pracovišti
  • Jazykové kurzy
  • Lokalita: Praha 4

KONTAKT

Lubomíra Rybošová
Lubomira.Rybosova@experis.cz
+420 733 165 052