IT ServiceDesk Administrátor – Brigáda pro studenty IT !

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

Studujete IT nebo technicky zaměřený obor a potřebujete si přivydělat?

Hledáme dva studenty, kteří se na dva měsíce (prosinec, leden) stanou součástí našeho týmu, případně se s námi dohodnou i na dlouhodobé spolupráci.

Náš IT HelpDesk tým má sedm členů, kteří se starají o ICT vybavení společnosti a řeší požadavky zaměstnanců. Nyní tým rozšiřujeme, abychom mohli na požadavky našich interních zákazníků reagovat rychleji.

POPIS POZICE

  • Komunikace s uživateli ICT vybavení prostřednictvím aplikace HelpDesk, emailu, telefonu nebo osobně
  • Analýza a řešení IT problémů koncových uživatelů
  • Správa koncových zařízení, včetně mobilních telefonů a tabletů – instalace, konfigurace, údržba, evidence
  • Správa a konfigurace firemní aplikace
  • Příprava manuálů pro uživatele
  • Příprava technické dokumentace
  • Zajištění servisu hardwaru, včetně komunikace s třetími stranami
  • Hledání nových řešení pro automatizaci systémů a procesů
  • Spolupráce s ostatními týmy v oblasti infrastruktury a aplikační podpory

PROFIL KANDIDÁTA

  • Předchozí pracovní zkušenost z oblasti IT / IT podpory
  • Obecnou znalost IT
  • Pokročilou znalost OS Windows (obecná problematika, řešení incidentů, analýza problémů, instalace SW)
  • Rychlá orientace v cizím IT prostředí
  • Výborné komunikační dovednosti (e-mail, telefon, kolegové, koncový uživatel)
  • Anglický jazyk na min. úrovni B2

NABÍZÍME

  • Opravdu nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Možnost navázání dlouhodobé spolupráce
  • Šikovní kolegové u nás mají příležitosti pro kariérní růst
  • Interní vzdělávání na různá témata

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

Lokalita podpory: Na Poříčí 24-26, 110 00 Praha 1

Pokud ve Vás tato pozice vzbudila zájem, neváhejte, zašlete mi na e-mail či LinkedIn Váš životopis, nebo odkaz na LinkedIn, případně si můžeme zavolat a celou situaci probrat.

Těším se na spolupráci.

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031