Operátor materialista / přípravář

Obor: Auto – moto, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Jirkov

Do výrobní společnosti hledáme šikovného a fyzicky zdatného operátory/manipulanty, kteří budou zásobovat linku výrobním materiálem.

POPIS POZICE

– Přprava, navážení a doplnění materiálu na linku

– Manipulace s paletovým vozíkem, popř. s VZV

– Práce se scannerem

– Práce na 1ěti hodinové směny ( 2 dny R, 2 dny N, 4 dny V )

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenosti se scannerem, paletovým vozíkem, popř. VZV

– Ochota pracovat na směny

– Fyzická zdatnost

– Zodpovědnost a ochota učit se

NABÍZÍME

– Mzda 120kč/h

– Bonus za docházku

– Další bonusy 2000 – 2500

– Stravenky

– Týden dovolené navíc

– Sick day

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: michaela.pavlickova@manpower.cz

Těšíme se na Vás!

Tel.: 703 865 349

KONTAKT

Michaela Pavlíčková
michaela.pavlickova@manpower.cz
+420 703 865 349