Finanční Manager

Obor: Administrativa, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Vzdělávání, Zákaznický servis,
Lokalita: Středočeský, Královéhradecký,
Město: Libáň

Do výrobní společnosti hledáme nového kolegu na pozici Finančního manažera

POPIS POZICE

– vedení týmu a zodpovědnost za činnost účetního a controllingového oddělení
– příprava měsíční závěrky a reportingu pro mateřskou společnost
– příprava půlročního/ročního reportingového balíčku pro účely konsolidovaných finančních výkazů mateřské společnosti dle IFRS
– příprava statutární účetní závěrky v souladu s platnou českou účetní legislativou
– příprava rozpočtu a forecastu společnosti a analýza odchylek
– komunikace s finančním oddělením mateřské společnosti
– podpora lokálního a skupinového managementu ve všech finančních záležitostech
– komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady a právníky
– další operativní činnost spojená s funkcí zplnomocněného zástupce společnosti (schvalování objednávek a smluv, zajištění plateb atd.)

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ vzdělání ekonomického směru
– praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti
– zkušenosti s vedením lidí, anglický jazyk na pokročilé úrovní – slovem i písmem
– člověk, co se „nebojí“ sejít do výroby a řešit svět financí ne jen z poza PC a tabulek
– řp sk. B- aktivní řidič -občasné cestování mezi 2 závody

NABÍZÍME

– individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
– 13. a 14. plat
– 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
– služební automobil i k soukromým účelům
– roční manažerský bonus
– závodní stravování, masáže, slevy u dohodnutých partnerů

KONTAKT

Tereza Břetenářová
tereza.bretenarova@manpower.cz
+420 724 389 072