Key Account Manager pro tisková řešení až 70000Kč

Obor: Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Ústecký,
Město: Ústí nad Labem

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s prodejem SW řešení.

Někoho týmového s praxí.

Místo výkonu práce je Praha alternativně Ústí nad Labem.

POPIS POZICE

– Budete součástí obchodního týmu společnosti se zaměřením na SW produkty
– Vedení obchodních jednání, převážně CZ, ale také SK, HU
– Aktivní vyhledávání nových zákazníků
– Péče o stávající zákazníky
– Tvorba a prezentace obchodních nabídek
– Aktivní účast na marketingových akcích společnosti (výstavy, veletrhy, semináře,zákaznické dny)
– Služební cesty na území ČR (v ojedinělých případech také SR, HU či jiné země )

– Minimálně 5 let prokazatelé praxe na podobné obchodní pozici v některém segmentu B2B – PODMÍNKOU
– Technické předpoklady pro prodej SW řešení, projektové dodávky SW řešení
– zkušenost s prodejem řešení typu IT Solutions/Customer Communication Management
– Zodpovědnost a samostatnost
– Komunikační a prezentační schopnosti
– Příjemné vystupování
– Angličtina – komunikativní úroveň

NABÍZÍME

– Práce v rozvíjejícím se odvětví – digitální komunikace
– Specializované vstupní školení a průběžný rozvoj znalostí, systém vzdělávání
– Práce ve společnosti s obchodním zaměřením na střední Evropu
– Práce v příjemném pracovním kolektivu
– Služební automobil, notebook, telefon
– Stravenky, dodatková dovolená

Pokud Vás nabídka zaujala a já věřím, že zajímavá je tak mě neváhejte kontaktovat.

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275