Ha! Elektrikář/Údržbář – vhodné pro absolventy

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Domažlice

Pro německou, strojírenskou společnost sídlící kousek od Domažlic hledáme elektrikáře, který nechce chodit do práce s odporem, být neustále pod napětím a nenechá se strhnout proudem a vůbec nevadí, že jsi absolvent.

POPIS POZICE

  • Nastoupíš rovnou do kmenu společnosti
  • Budeš dělat drobné opravy malých zařízení jako jsou vrtačky, brusky a prodlužovačky
  • Kde se naskytne elektrický problém, pokusíš se ho odstranit a pokud to nepůjde, zavoláš externí servis
  • Když nebudeš mít co opravovat nebo připravovat, pomůžeš údržbě
  • Pokud hledáš práci na jednu směnu, tak jsi tu správně

PROFIL KANDIDÁTA

  • Jsi minimálně vyučen jako elektrikář
  • Máš platnou vyhlášku č.50/1978 Sb.
  • Máš zkušenosti na podobné pozici, ale můžeš být i absolvent, kterého velmi rádi všechno naučí
  • Vlastníš ŘP. sk B

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda 30 – 35.000Kč podle tvých dosavadních zkušeností
  • Stravenky
  • Dodatková dovolená
  • Úžasný, pohodový tým údržby
  • Možnost být součástí silné strojírenské společnosti

 Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Resslova 378/2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307