Obchodní zástupce s angličtinou – 30.000Kč

Obor: Bezpečnost a ekologie, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha

Pro našeho klienta, který působí v oblasti bezpečnosti hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro domovní zámky a zabezpečovací systémy pro celou ČR a SR.

Nástup: prosinec – leden
Místo pracoviště: Praha 8 – Libeň

POPIS POZICE

– Vyhledávání nových obchodních příležitostí
– Plánování schůzek s klienty
– Péče o stávající klienty
– Komunikace s dodavateli
– Tvorba obchodních nabídek
– Vytváření obchodních smluv a s tím spojená administrativa

– Školení v prvních 2 až 3 měsících v Praze ve skladu (z důvodu seznámení s produkty a portfoliem)

PROFIL KANDIDÁTA

– Reprezentativní vystupování
– Zkušenost na obdobné pozici výhodou
– SŠ vzdělání (technický obor)
– Angličtina nebo francouzština na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
– Řidičské oprávnění skupiny B
– Uživatelskou znalost práce s PC (především Excel, Outlook)
– Čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME

– Zázemí stabilní firmy
– HPP na dobu určitou, po roce však neurčito (nejedná se o agenturní zaměstnání!)
– Flexibilní pracovní doba
– Finanční ohodnocení 30.000kč fix
– Provize z prodeje, odměny
– 20 dní dovolené
– Stravenky v hodnotě 100Kč
– Služební auto, notebook (i pro soukromé účely)
– Firemní školení a možnost profesního růstu

KONTAKT

Kristýna Sládková
kristyna.sladkova@manpowergroup.cz
+420 731 644 321