Finanční controller

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Jste zkušený finanční controller z výrobní společnosti?

Vyžíváte se ve finančních analýzách, ukazatelích, účetnictví a tak?

Hovoříte anglickým jazykem?

Přikyvujet hlavou, že ano? Pak určitě čtěte dál, tato nabídka by Vás mohla zaujmout.

Hledáme totiž zkušeného CONTROLLERA do finančního oddělení středně velké, výrobní společnosti v Liberci.

POPIS POZICE

– metodické vedení oddělení controllingu

– uplatňování konceptu controllingu firemní skupiny

– příprava finančních analýz a následná prezentace managementu

– denní spolupráce s finančním ředitelem na finančním řízení firmy

– zpracovávání reportů, grafů, komunikace s mateřskou firmou

– vytváření forecastů a rozpočtu

– spolupráce na zlepšování informačního systému

– odpovědnost za dodržování účetních pravidel skupiny

– controlling nákladových středisek

– řešení aktuálních problémů v účetním systému, spolupráce se zaměstnanci ve výrobě

– účast na dalších úkolech oddělení controllingu

PROFIL KANDIDÁTA

– Ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru

– Praxe min. 5 let přímo v controllingu výrobní firmy podmínkou

– Anglický jazyk na pokročilé úrovni pro denní komunikaci

– Zkušenost s vedením týmu výhodou

– Praxe v ERP nutností

NABÍZÍME

– Důležitou a zodpovědnou pracovní roli

– Zázemí mezinárodní společnosti se švýcarským vedením

– Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

– Příspěvek na dovolenou

– Příspěvek na penzijní/životní připojištění,

– Příspěvek na dopravu

– Závodní stravování

– ppříspěvek na sport/kulturu/volný čas

– Vánoční odměny

– Společenské a sportovní akce

Zaujala Vás tato nabídka a splňujete uvedené předpoklady? Zašlete mi Váš životopis.

Budu se těšit na Vaši reakci.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069