Programátor robotů a řídících systémů

Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Turnov

Máte zkušenost jako programátor výrobních systémů? Ovládáte programování PLC?

Nevadí Vám dvousměnný pracovní režim (ranní, odpolední směny)?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme! 🙂

Místo výkonu práce: Turnov

POPIS POZICE

Co dělá programátor výrobních systémů?

– identifikuje poruchy strojního cyklu strojů a zařízení

– operativně odstraňuje závady

– provádí úpravy řídících programů, programování robotů, zaškolení seřizovačů a elektroniků

– specifikuje náhradní díly a jejich počty

– zálohuje programy a receptury

– zúčastňuje se přejímek nových strojů a zařízení

– spolupracuje s útvarem technologie při změnách a úpravách strojů a zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

– USO elektro

– Praxe minimálně 2 roky na stejné či obdobné pozici

– Znalost programování PLC

– Vyhláška č. 50/6

NABÍZÍME

– Zajímavé finanční ohodnocení
– Měsíční prémie, čtvrtletní bonus
– 13. plat
– Systém zaměstnaneckých benefitů, Benefit +, Multisport
– Příspěvek na stravování, jídelna – velký výběr obědů a večeří
– 5 týdnů dovolené
– Příspěvek na masáže
– Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
– Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Zaujala Vás tato pozice a myslíte, že jste vhodným kandidátem?

Zašlete mi CV na katerina.braunova@manpower.cz!

KONTAKT

Kateřina Braunová
katerina.braunova@manpower.cz
+420 602 692 089