SUPERVIZOR ÚDRŽBY – automotive

Obor: Auto – moto, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,

Jste zkušený technik údržby v automotive výrobě?

Navíc máte zkušenosti s vedením týmu údržby nebo vedení oddělení?

A ještě ovládáte anglický jazyk?

Pokud odpovídáte ano, určitě čtěte dál, tato nabídka by Vás mohla opravdu zaujmout !

Hledáme totiž zkušené vedoucí týmu v údržbě automotive výroby pro atraktivního zaměstnavatele v regionu na pozici

SUPERVIZOR ÚDRŽBY

POPIS POZICE

– Zodpovědnost za zajištění údržby pro plynulý chod výroby, rozpis směn a pracovních pohotovostí včetně koordinace s externími servisy.

– Příprava plánů preventivní údržby. Koordinace přebírání strojů k plánovaným opravám.

– Zajištění tuzemských i zahraničních servisů.

– Zajištění přesunů, ustavení strojů a zařízení a jejich připojení na potřebná media.

– Zajištění inventarizace strojů a zařízení na řízeném středisku.

– Zodpovědnost za personální práci na svěřeném oddělení, za odbornou způsobilost podřízených zaměstnanců.

– Provádění hodnocení podřízených zaměstnanců.

– Motivace své podřízené spoluzaměstnance k plnění úkolů, k neustálému zlepšování systému řízení a zvyšování kvality výrobků.

– Zodpovědnost za neustálé zlepšování systému údržby a implementaci prvků průmyslového inženýrství.

– Sledování celkových nákladů na údržbu i na jednotlivá zařízení.

– Zodpovědnost za výsledky interních auditů systému řízení jakosti.

– Navrhování plánů středních a generálních oprav.

– Plánování nákladů údržby příštích období.

– Zpracování analýz nákladů po střediscích a strojích.

PROFIL KANDIDÁTA

– Praxe přímo v oboru údržby alespoň 5 let

– Min. SŠ vzdělání technického směru

– Anglický jazyk na komunikativní pokročilé úrovni

– Strukturované řešení problémů (Global 8 D), PDCA ( zpětná kontrolní činnost)

– Trvalé zlepšování (BOS, Kaizen, TVA )

NABÍZÍME

– 5 týdnů dovolené

– Týdenní pracovní doba 37,5 h

– Podíl na hospodářském výsledku (13.mzda)

– Dotované závodní stravování

– Příspěvky na penzijní/životní připojištění

– Podpora při narození dítěte

– Odměny při pracovních a životních výročích

– Odměny při odchodu do důchodu

– Firemní výrobky se slevou

– Placená volna nad rámec Zákoníku práce

– Výhodné mobilní tarify

– Jazykové kurzy

– Odborné vzdělávání

– Rozvoj soft skills

– Programy pro zlepšovatele a odměny za ideové návrhy

– Individuální rozvojové plány

– Multisport karta

– Příspěvky na dětskou rekreaci

– Firemní dětské tábory

– Příspěvek na kulturní a sportovní akce

– Rodinné dny a dny otevřených dveří

– Příspěvky na cyklodresy

– Očkování

– Závodní lékařská péče v areálu zaměstnavatele

– Masáže v areálu závodu

– Odměny dárcům krve

Jestli-že Vás nabídka zaujala a splňujete uvedené předpoklady, zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář.

Budu se těšit na Vaši odpověď.

KONTAKT

Lucie Rejmanová
lucie.rejmanova@manpower.cz
+420725858069