Koordinátor logistiky

Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Jihočeský, celá ČR,
Město: Planá nad Lužnicí

Chcete pracovat na zajímavé pozici v rámci mezinárodní společnosti a vydělávat pěkné peníze?

Baví Vás práce s lidmi a máte praxi v automotive?

Problematika logistiky Vám není cizí a dokážete se domluvit v Anglickém jazyce?

Pak jste to možná právě Vy koho hledáme.

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost zabývající se výrobou dílů do automobilů, hledáme do jedné z jejich poboček nového kolegu na pozici Koordinátor logistiky.

POPIS POZICE

Řízení týmu plánování výroby, nákupčích a tým zákaznického servisu.

Zpracovávání analýzy v nákupu, expedici.

Dohled nad plnění stanovených cílů.

Hledání možnosti pro zlepšení.

Zavádění a standardizace změny v procesech.

Spolupráce s ostatními útvary interně tak i v rámci jiných závodů.

PROFIL KANDIDÁTA

Středoškolské vzdělání.

Aj na komunikativní úrovni.

Praxe v oboru automotive – nutnost.

Praxe na obdobné pozici výhodou.

Zkušenost s vedením lidí.

NABÍZÍME

Atraktivní platové ohodnocení.

Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů).

Příspěvek na stravování / stravenky.

Příspěvek na kulturu / sport / volný čas.

Příspěvek na penzijní připojištění.

Vzdělávací kurzy a školení.

KONTAKT

Pavel Kubeš
pavel.kubes@manpower.cz
+420 606 058 157