Vedoucí výroby/Svářecí technolog IWT

Obor: Auto – moto, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Písek

Chcete se stát součástí fungující zahraniční společnosti s rodinnou kulturou?

Máte zkušenost s vedením týmu, dorozumíte se anglicky či německy a pyšníte se získaným certifikátem IWT či EWT?

Pak jste přesně tím, koho hledáme.

Strojírenská společnost menší velikosti s rodinnou kulturou a matkou v Německu, hledá pro svůj výrobní tým nového vůdce. Člověka, který se nebojí kompletencí a zodpovědnosti za svůj tým, funkční výrobní procesy a dokáže řešit vyvstalé problémy s chladnou hlavou. Zároveň bychom rádi našli přátelského člověka, který zapadne do prostředí našeho bezprostředního rodinného týmu.

POPIS POZICE

  • plánování výroby (dodací termíny, kapacita výroby, technická proveditelnost atd.)
  • v rámci vlastní působnosti jednání s úřady na základě odpovídající plné moci
  • dodatečné kalkulace jinak obtížných nebo rozsáhlých zakázek
  • přijímání nebo výpovědi zaměstnanců ve svém poli působnosti
  • přípravu potřebných dokladů a návrhů pro investiční plánování, pro výrobní a koncepční program firmy a jiné doklady pro vedení firmy
  • plánování investic vč. poptávek, zpracování nabídek atd. a ty předkládá svým přímým nadřízeným
  • zpracování výsledků, zpráv a hlášení o výrobě
  • zodpovědnot za výběr vhodných dodavatelů s ohledem na náklady a kvalitu dodávaného zboží/služeb
  • možnost přednášet návrhy na změnu konstrukčních plánů výrobků a výrobních prostředků
  • vedení týdenních jednání o plánování výroby
  • analýzy reklamací
  • intenzivní kontakt se svými nadřízenými, dodavateli, zákazníky a podřízenýmiobchodní jednání s výrobci a dodavateli a na přání vedení společnosti se zúčastňuje osobního jednání s nimi

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství
  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • držitel certifikátu EWT nebo IWT (Evropský svářečský technolog nebo Mezinárodní svářečský technolog)
  • praxe na vedoucí pozici vítána

NABÍZÍME

  • aktrativní mzdové ohodnocení + bonusy na základě výsledků
  • příspěvek na stravování
  • podpora odborného a jazykového vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • možnost rozsáhlé seberealizace a osobního i kariérního rozvoje
  • jistota stabilního zaměstnání v zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí a zdravou firemní kulturou
  • firemní akce a teambuildingy

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405