OPRAVÁŘ JUNIOR – SKVĚLÁ ŠANCE ZÍSKAT ZKUŠENOSTI

Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Kuřim

Baví tě opravovat a seřizovat stroje, ať vše šlape, jak má? Zajímá tě práce v technickém oboru? Chceš mít dobrou mzdu a stabilní pracovní pozici? Nevadí ti pracovat na 12-hodinové směny? Pak právě tebe hledáme!

POPIS POZICE

Co bude tvojí náplní práce?

  • Povrchová úprava kovové pásoviny za pomocí galvanické linky
  • Obsluha galvanické linky, která funguje na základě elektrolýzy
  • Zabezpečení chodu linky, kontrola kvality
  • Znalost galvaniky a chemie není potřeba, vše tě naučíme!
  • Jedná se o práci v chemickém, avšak bezpečném prostředí

PROFIL KANDIDÁTA

Co od tebe očekáváme?

  • Pozitivní přístup a chuť k práci
  • Zodpovědnost
  • Provoz na směny s pevným režimem

NABÍZÍME

Co ti nabízíme?

  • Třináctý plat
  • Bonus za produktivitu
  • Příplatky za směnnost
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Zvýhodněné vstupy do Wellness
  • Odměny z fondu vedoucího

Jedná se o startovací pozici, kdy se po získání zkušeností posouváš na další úroveň a s tím se ti zvyšuje i základní mzda. Zaujala tě naše nabídka? Tak se nám ozvi na 703 865 343 nebo klikni na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vám zavoláme zpět.

KONTAKT

Tomáš Sirý
tomas.siry@manpower.cz
+420 703 865 343