Brigáda – Asistent prodeje 138 Kč/h

Obor: Retail,
Lokalita: Jihočeský,
Město: Benešov

Sháníte slušný přivýdělek? Pak máme super brigádu právě pro Vás

Hledáme totiž šikovné a plnoleté!!! brigádníky a brigádnice na výpomoc na pokladně a při doplňování zboží do supermarketu v Benešově.

Směny si vyberete podle svých časových možností. Předchozí zkušenosti nejsou vyžadovány. Zaškolení na danou pozici zajistíme a proplatíme.

Nástup možný ihned!

VHODNÉ PRO STUDENTY, MAMINKY NA MATEŘSKÉ ČI JAKO PŘIVÝDĚLEK K PRÁCI NA HPP.

POPIS POZICE

  • vyskladňování a doplňování zboží kontrola čerstvosti
  • kvality a cenového značení
  • odbavení zákazníků na pokladnách
  • informacích a obslužných pultechdopékání pečiva a další

PROFIL KANDIDÁTA

  • vstřícné jednání se zákazníky
  • ochotu učit se novým věcem v rámci různých oddělení
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

  • 138,-Kč na hodinu
  • práce na směny dle časových možností

KONTAKT

Ana Carmen Voborská
carmen.voborska@manpower.cz
+420 725 857 628