Kontrola kvality pro fungl novou výrobu

Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Stříbro

Pro novou, moderní halu ve Stříbře hledáme kontrolory a kontrolorky kvality. Hledáme pracovníky, kteří chtějí získat stabilní zaměstnání, ve kterém budou spokojení a šťastní.

POPIS POZICE

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy
  • Budeš kontrolovat nejen kvalitu hotových výrobků, ale i ty, které jsou ještě ve výrobě
  • Budeš provádět geometrická měření pomocí měřících nástrojů
  • Budeš visuálně kontrolovat kvalitu barvy
  • Budeš spolupracovat s kolegy ve výrobě
  • Budeš vytvářet reporty o kvalitě výrobků

  • Středoškolské vzdělání technického směru nebo rok zkušeností s kontrolou kvality
  • Uživatelská znalost práce s počítačem v běžném systému
  • Máš znalost MS Office – vyplňování a jednoduché operace s tabulkami a editace jednoduchých textů
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Bez problému se domluvíš česky
  • Máš dobrý zrak a vnímání barev

NABÍZÍME

  • Základní mzda 24.000 Kč
  • Příplatky za práci v noci (20 %), ve svátek (100 %) a o víkendu (25 %) – s příplatky si průměrně vyděláš 27.000 – 28.000Kč
  • Pravidelné odměny 4x do roka
  • 13. mzda
  • Důkladné zaškolení plně hrazené zaměstnavatelem
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Zvýhodněný neomezený tarif

 Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis na e-mail vojtech.dite@manpower.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 703 865 307. Pokud máš radši osobní kontakt, přijď za námi na pobočku v Plzni – ulice Resslova 378/2.

KONTAKT

Vojtěch Dítě
Vojtech.Dite@manpower.cz
+420 703 865 307