ManpowerGroup

COMPLIANCE & RISK MANAGER – kanceláře v centru Prahy

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné chvíli do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Compliance & Risk Manager, který by radil, navrhoval a implementoval interní směrnice, účinné kontroly a politiky, které zajistí, aby firma a její zaměstnanci dodržovali platné zákony a nařízení.

Bavila by Vás analýza legislativy, zjišťování oblastí ke zlepšení, podpora v nastavování procesů v souladu s regulatorními a interními požadavky a poskytování Compliance poradenství? Je pro vás výzvou zajímavá a nejednotvárná práce? Orientujete se v oblasti GDPR?

POPIS POZICE

Co vás na této pozici čeká?

  • vývoj a dohled nad kontrolními systémy za účelem předcházení porušování právních předpisů a vnitřních politik
  • vyhodnocování účinnosti kontrolních mechanismů a jejich neustálé zlepšování
  • pravidelné revidování postupů a procesů za účelem zjištění skrytých rizik nebo problémů s nedodržováním předpisů
  • navrhování, úprava a implementace firemních zásad
  • spolupráce napříč společností a sledování prosazování standardů
  • hodnocení business prostředí k identifikaci možných rizik
  • revize pracovních postupů kolegů k identifikaci compliance
  • podle potřeby příprava zpráv pro vrcholové vedení a externí regulační orgány

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké požadavky máme na nového kolegu?

  • zkušenost na podobné pozici minimálně 3 roky
  • znalost standardů a předpisů daného odvětví
  • orientace v problematice finanční bezpečnosti a v souvisejících právních předpisech
  • metodické, analytické a organizační schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti a samostatnost v práci
  • pokročilá znalost anglického jazyka – minimálně úroveň B2
  • znalost auditního programu RBA – výhodou

NABÍZÍME

Co vám za vaši práci můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu v oblasti personálních agentur
  • moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu (metro B – Náměstí Republiky, metro C – Florenc)
  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + další motivační finanční složka)
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci na plný úvazek
  • možnost vlastní organizace práce
  • přátelskou firemní kulturu se skvělými kolegy
  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely
  • firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, sickdays, home office, karta Multisport, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další
  • nástup možný ihned či dohodou

KONTAKT

Nikola Makovská
nikola.makovska@manpowergroup.cz
+420 703 865 350