´

Software Analyst

Obor: IT vývoj, IT konzultace,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledám technicky zaměřeného IT analytika, kterého zajímá biometrie. Přihlaš se jednoduchým kliknutím na odkaz nebo mi napiš email pro více podrobností.

Staň se součástí našeho Fingerprints týmu, který se snaží posunout produkt na další level -> Face ID. Jsme mezinárodní společnost, které se ověření pomocí otisku prstů podařilo úspěšně implementovat už na Filipínách a Indonésii, další zastávka je Vietnam!

POPIS POZICE

Budeš součástí menšího týmu 5 vývojářů, kteří se snaží, kromě fingerprints ověření, o zavedení FACE ID, aby zajistili větší bezpečnost a menší riziko podvodů u svých zahraničních klientů.

Co bude náplní tvé práce?

  • Návrhy IT řešení (sběr požadavků, analýza rizik, datová, funkční a procesní analýza)
  • Konzultace v průběhu vývoje se zahraničními klienty
  • Tvorba dokumentace

 

PROFIL KANDIDÁTA

Co by jsi měl umět?

✅UML a některého CASE nástroje

✅Databáze (Oracle/SQL)

✅PL/SQL

✅Angličtina B2

 

NABÍZÍME

 ✔️5 týdnů dovolené

 ✔️2 Sick days

 ✔️Notebook a mobilní telefon

 ✔️Technické tréninky a školení

 ✔️Relax & Aktivity místnost

 ✔️A škálu dnes již tradičních benefitů (výuka cizích jazyků na pracovišti, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, atd.)

O společnosti

Jsme společnost působící v bankovním sektoru a náš největším partnerem je HomeCredit a Air Banka. Zajišťujeme hladký průběh všech bezpečnostních a platebních procesů – ověřování identity, splátkový management, management kreditních karet, sledování plateb a další. Kromě businessu, který provozujeme v České Republice, na Slovenku, v USA a Rusku se hlavně zaměřujeme na Asijské země. Rapidní růst jejich lokálních finančních sektorů přitahuje mnohem více konkurence a naším úkolem je adaptovat se co nejrychleji na jejich trh. To se nám daří zejména díky moderním technologiím, se kterými pracujeme – Java, Javascript EE, PL/SQL, Docker, Kubernetes, Spring, Oracle, Python a další.  

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374
  Doporuč kamaráda a získej 3.000 Kč